Światło to podstawa!

admin 25.11.2019

Mamy doświadczenie w imprezach krajowych, targach, sporcie, klubach nocnych, wystawach, ważnych wydarzeniach, rozrywce eventowej i econobox.


Oferujemy szeroką gamę usług związanych z oświetleniem imprez wewnętrznych z systemami obejmującymi: stateczniki, reflektory punktowe, oświetlenie standardowe, oświetlenie wielofunkcyjne, diody LED i ogólne, niestandardowe, a także dostosowywanie na wysokim poziomie.


Co ważniejsze, jesteśmy w stanie utrzymać personel oświetleniowy przez ponad 60 lat i nie mamy czasu zwracać się do klientów o takie usługi po południu. Jeśli istnieje zapotrzebowanie na takie usługi, firma oczywiście znajdzie ludzi, którzy są w stanie to zrobić, ale wieczorem nie prowadzimy tego rodzaju działalności.


Jako kluczowy dostawca w obszarach regionalnych, Fano jest również brany pod uwagę przy wczesnym planowaniu wielu wydarzeń i wydarzeń kulturalnych. Partnerstwo na festiwalach kosmicznych. Nasi użytkownicy korzystają z naszych usług związanych z wydarzeniami kosmicznymi i wydarzeniami klubowymi. Większość naszych dostawców usług związanych z wydarzeniami to aktorzy koncertowi i sceniczni oraz pracownicy. Podsumowując, oferujemy profesjonalny sprzęt do oświetlenia scenicznego, umożliwiający wykonywanie występów i pokazów.W naszej prezentacji możesz znaleźć następujące rzeczy:


• Informacje o zbiorze referencyjnym


• Specyfikacje oświetlenia i świetlówek


• Jak skonfigurować światła o różnych rozmiarach


• Wykłady wideo profesjonalnej firmy zajmującej się oświetleniem scenicznym


Jesteśmy dobrze przygotowani do spełnienia twoich próśb. Nasi profesjonalni pracownicy i grupy wykonawcze nie używają fajerwerków, wiatrówek, urządzeń uderzeniowych i dźwiękowych, pistoletów do malowania natryskowego, dronów oraz innej zabronionej broni i urządzeń podczas ich występów oraz w naszej działalności.


Tagi: