Kuchnie na wymiar

admin 25.11.2019

Agenci nieruchomości często zalecają projektantom posiadanie w pełni wyposażonej kuchni, ale w razie potrzeby można ją wykorzystać jako dodatkową kuchnię. Główna kuchnia może zajmować około połowy lub trzech czwartych powierzchni. W ten sposób gotowa powierzchnia projektu musi zostać wykorzystana w kuchni. Niektóre z typowych projektów, takie jak dodanie formalnej kuchni do przestrzeni mieszkalnej, przekształcenie przestrzeni kuchennej w sypialnię dla gości lub renowacje starych drewnianych i ceramicznych kominków w kuchni, skorzystają z tej sztuczki. Możesz także nauczyć się projektować meble kuchenne z jej projektu. Dowiedz się, jak znaleźć meble kuchenne pasujące do Twojej przestrzeni życiowej.

Czy możliwe jest zastąpienie elektrycznej kuchenki gazowej w moim domu czymś nowym w określonym czasie? Aby dowiedzieć się, jak wymienić elektryczną kuchenkę gazową w domu na coś nowego w ramach czasowych.

Czy mogę używać urządzeń elektrycznych, które pozostawiłem od 2008 roku? Aby dowiedzieć się, jak korzystać z urządzeń elektrycznych, które pozostawiłeś od 2008 roku.

Czy można dodać dodatkowe urządzenia do domu bez podwójnego liczenia jako wydatek na urządzenie? Wprowadź rozmiar projektu i linię widoczności. Tabela w obrazie projektu jest przybliżona do rzutowania rodzaju materiałów i mebli w pokoju. Rozmiar projektu jest traktowany jako pojedyncza jednostka i można się do niego odwoływać w standardowych wymiarach.

Odległość linii widzenia przyjmuje się jako odległość między ścianami a ich krawędziami. Pojedyncza ściana jest liczona jako 5 "od podłogi i 6" od ściany. Podwójna ściana jest liczona jako 8 "od podłogi i 12" od ściany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak najlepiej zaprojektować meble kuchenne, skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie pomożemy w zadaniu pytań.


Tagi: